ŞİRKETİMİZ HAKKINDA BİLGİ

Batumi Villas LTD ŞTİ 2018 yılında Gürcistan Batum’da kuruldu ve çok hızlı bir şekilde güçlü ve güvenilir bir firma haline geldi. Gürcistan’da yeni bir firma olmamıza rağmen Batumi Villas’ın sahipleri çok uzun yıllardır Türkiye'de inşaat sektöründe başta villalar olmak üzere düşük katlı konutyapımında 10 yıldan fazla bir süredir başarıyla faaliyet göstermiştir. Batum’daki inşaatımız 21. Projemizdir.


İnşaat ekibimiz modern inşaat teknikleri alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Avrupa standartlarına sahip konutların yapımında derin pratiğimizle gerekli tüm kaynaklara sahibiz. Batum'daki diğer inşaat şirketleri gibi binanın kalitesinden asla tasarruf etmemekteyiz. Projemiz, Batum'daki en güçlü statik planlardan birine sahiptir. Bunu teknik planlarımız ve inşaat mühendisimizle birlikte sizlere anlatmaktan guru duyacağız. Kalitesini yıllarca kaybetmeyecek bir ev inşa etmemiz firmamız için kritik derecede öneme sahiptir.


Şirketimiz Batum müstakil ev pazarında farklı konumlarda yer almaktadır. Batum’u gezdiğinizde kolayca keşfedebileceğiniz gibi batum satılık ev seçenekleri oldukça fazla olmasına rağmen villa ve yazlık ev projeleri çok sınırlı sayıdadır. Batum Villas’ın asıl amacı villa sahiplerini yüksek katlı binaların stresli atmosferinden kurtarmak ve komşuluk ilişkileri sağlayabileceğiniz güzel bir çevre oluşturmaktır. İnşaatımız yer aldığı bölgede yüksek katlı daireler inşa edilmesine izin verilmemektedir. Şehir merkezi, Metrocity AVM, lüks konut ve otel projelerine yakınlığı nedeniyle yakın gelecekte daha fazla değere sahip olacaktır. Etrafımızdaki alan yeşillik ve mandalina bahçeleri ile çevrili huzurlu ve sessizdir.


Şu anki projemiz Batum plajına ve bulvarına yakınlığı ve uygun fiyatı ile villa satın almak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. İnşaat sona erdiğinde fiyatlar daha fazla yükselerek fiyatlarının minimum % 40 artacağına inanıyoruz. Ayrıca, projemizi inşa ettiğimiz arazi fiyatının hali hazırda yükseldiğini ve yükselmeye devam ettiğini aklınızda bulundurun. Hakkımızda daha fazla bilgiye  ulaşmak için lütfen iletişime geçiniz.

Yeni Proje için Tıklayın!