Search
  • Batumi Villas

Neden Batumda Gayrimenkul Yatırımı?

Gayrimenkul uzun yıllardır gelişen en güvenilir ve en eski yatırım araçlarından birisidir. Sürekli olarak gelişen bir dünyada, şartların sürekli değişmesi insanların kendi geleceğini güvence altına almak için dünden bugüne tercih ettiği para, yatırım yeri yani gayrimenkul olmuştur. Gayrimenkul bu sebeple gelecekte de en iyi yatırım aracı olacaktır.


Batum, gelişmiş altyapıya sahip bir tatil şehridir. Bu nedenle Acaristan'ın başkenti şu anda bir emlak piyasası patlaması yaşıyor. Bugünlerde, şehrin yanı sıra Karadeniz'de de yeni binalar inşa edildi. Gürcistan'da iş kurmaya istekli girişimci ve turist sayısının her geçen gün artmasıyla, gayrimenkul talebi sürekli artırıyor. Batum'da konut piyasası müthiş yükselişte. Ve şimdi şehirde bir gayrimenkul almanın tam zamanıdır.


Batum'da Gayrimenkule yatırımın önemi:

· Batumda gayrimenkul herkesin ve ailenin ekonomik yaşantısının bir parçasını oluşturur.

Batumda gayrimenkule yatırımı birçok ailenin yaşamları süresince yapabileceği ve gelecek vadeden en iyi yatırımdır.

· Batumda gayrimenkul piyasası ile toprak kullanımı arasında bir ilişki ve birbirlerine etkileri vardır.

· Batumda gayrimenkul piyasası bu iş ile uğraşanlara karlı kariyer imkânları sunabilir.

Son zamanlarda artan fırsatlarıyla Batumda gayrimenkulü tercih etmeniz sizin için çok faydalı olacaktır. Batum’da gayrimenkul olarak ise toplumunda yararlanabileceği kar elde ettiren özel mülkiyetler mevcuttur. Batumda gayrimenkuller maliyet konusunda avantaj yaratan genellikle konutlardan daha fazla değer kazanan yatırım araçlarıdır.


Türkiye’de Batumda gayrimenkul yatırımını tercih edenler her geçen gün artmasıyla yükseliş göstermektedir. Yabancı yatırımcılar genellikle Batum’a gayrimenkul almak için geliyorlar. Batum’da yatırım yapmak için yatırım sektörlerini araştırıp daha sonra bilinçli yatırım yapıyorlar. Yabancı yatırımcılar daha çok Batum’da yatırım yapmayı tercih ediyorlar. Yabancı yatırımcıların kent yatırımı konusunda tercih ettiği liste sıralamasında Batum ilk sıralarda yer alıyor. Bu süreçte Batum gayrimenkul pazarında olağanüstü bir büyüme potansiyeli taşımaktadır.


Batum’un sanayi ve ulaşım açısında yoğun olan bir bölge olduğu ve bunun etkisiyle artan ticari faaliyet, iş yeri ve konut ihtiyacınındın dolayı Batum’da emlak satışının artmakta bunun sonucunda birlikte yatırımcılar Batum üzerinde yoğunlaşmaktadır. Artan bu ihtiyaçlar Batum’da satılık emlak sayısını da artırmaktadır.

6 views0 comments

Recent Posts

See All

ძვირადღირებული იყიდება ბინა ბატუმში

ბათუმი ულამაზესი ზღვისპირა ქალაქია, მოელვარე სანაპიროებითა და მომხიბვლელი გარემოთი. უძველესი ისტორია, ისტორიული და თანამედროვე არქიტექტურა, მზიანი და კეთილმოწყობილი სანაპირო, ბულვარი თავისი სასეირნო